Чищення офісних килимів – ручне, механічне чи за допомогою професійної компанії?

Процес чистки килима працівником компанії Неоклін
Осінньо-зимовий період особливо складний, коли мова йде про підтримання чистоти килимових покриттів в приміщеннях, де проходить велика кількість людей. Зокрема, якщо на дворі дощ чи сніг, багато бруду на підошві взуття потрапляє на ковролін, і залишаються плями. Якщо вдома ми намагаємося позбутися від них самостійно, то у випадку з великими офісами виникає питання, який метод буде найбільш ефективний і водночас «приємний» для нашого гаманця. Давно відомо, що найдешевше – не найкраще

Як максимально ефективно очистити підлогове покриття в офісі?

У випадку з підлогою для офісу, ми маємо справу з великими площами ковроліну. Цей матеріал для підлогового покриття особливо популярний в офісних будівлях, банках і готелях. Завдяки незліченній кількості варіантів, він ідеально вписується в інтер’єр, а ще є ефективним звукопоглиначем. Однак утримувати ковролін в чистоті – завдання не з легких. Після бруду, другою за поширеністю проблемою в офісах, або готелях, є необхідність видалити плями від кави або чаю. Ці напої надзвичайно інтенсивно забарвлюють тканини, а висока температура рідини сприяє цьому. В результаті пляма залишається стійкою, і позбутися від неї не просто.

Ручне очищення

Щоб позбутися плям, найчастіше використовують домашні засоби, але вони будуть працювати до тих пір, поки забруднення буде поверхневим і не потрапить до коренів волокон. Ручне прибирання слід починати з ретельного пилосошення. У продажу є багато засобів, призначених для видалення не дуже глибоких забруднень. Найчастіше вони мають форму активної піни. Ви також можете спробувати змочити свіжі плями мінеральною водою, яку потім відтерти чистою губкою. Ще популярне використання харчової соди. Посипавши нею бруд, потріть його вологою щіткою. У боротьбі з жирними плямами допоможе тальк. Залиште його шар на поверхні, приблизно на добу, а потім все це пропилососіть.

Механічне чищення

Звичайно, ручне миття підлогових покриттів в офісі малоефективне, особливо у випадку великих площ та інтенсивного забруднення, викликаного значним навантаженням і вдавлюванням бруду. До того ж, не маючи досвіду, ви можете пошкодити волокна ковроліну під час механічної чистки.

Для кращого ефекту очищення ви можете орендувати пилосос із високою силою всмоктуванням та циліндричну щітку. Цей метод вимагає використання активатора для кристалізації бруду. Після ретельного пилосошення, розподіліть засіб по всій поверхні і очистіть її щіткою. Приблизно через 30-40 хвилин видаліть забруднення за допомогою потужного пилососа.

Довіртеся професіоналам

Як бачимо вище, найефективніше очищення підлогового покриття офісу вимагає не тільки часу, але знань і навичок. Усім цим умовам відповідає компанія Neoclean, адже понад 6 років ми спеціалізуємося на виконанні цього виду робіт для компаній та приватних осіб. За цей час відточили свою майстерність до дрібниць. У своїй роботі використовуємо потужну американську техніку і високоефективні засоби, працюємо по фірмовій технології. Можна багато писати, але численні позитивні відгуки на сайті, говорять самі за себе. Тому не економте, а звертайтеся за допомогою до професіоналів і ви не пожалкуєте.