Як видалити плями крові з дивану чи матрацу в домашніх умовах. Прості і ефективні методи.


  Плями крові є одними з найбільш складних для видалення через гемоглобін, що міститься в крові, який проникає глибоко у волокна матеріалів , тим самим міцно з’єднуючись з ними. То що ж робити, якщо на матрац або оббивку потрапила кров? У цій статті розповімо вам про декілька ефективних методів .
Загальні правила:
1 Визначити тип тканини.
2 Для свіжих плям крові використовувати виключно холодну воду.
3 Видалення плям обов’язково проводити в перчатках.
4 Щоб запобігти збільшенню плями, замивання потрібно проводити від краю до центру.

  Видалення свіжих плям крові з оббивки дивану.
  Якщо забруднення сталося «у вас на очах», негайно потрібно засипати його сіллю, вона чудово абсорбує кров, яка не встигла проникнути в глибину тканини. Далі можете спробувати наступні методи:
1) Господарське мило і вода
Знадобиться 72% звичайного коричневого мила і холодна вода.Намиліть серветку, протріть пляму поки не зникне кров. Змийте звичайною водою, промокніть сухою ганчіркою.
2) Засіб для миття посуду
Кілька крапель гелю наливають на плями крові. Залиште засіб на 3 години. Змийте простою холодною водою, поки не буде видалено весь гель. Протріть сухою серветкою.

Як видалити застарілі плями крові?

1) Сіль змішайте з лимонним соком, щоб вийшла паста. Нанесіть масу на область забруднення. Почекайте 40 хвилин, змийте теплою водою.
2) Перемішайте перекис водню і гідротартрат калію, щоб отримати густу кашку. Нанесіть пасту на пляму, почекайте 30 хвилин, пропилососьте або протріть ганчіркою.
3) кислоту змішують з бурою 1: 1. Нанесіть речовину на тканину, просочіть місце забруднення, дайте постояти 15 хвилин, потім протріть серветкою, змоченою водою.
4) Застарілі сліди крові допомагає усунути перекис водню. Нанесіть 3% р-н перекису на оббивку, через 5 хвилин протріть вологою ганчіркою.

  Є багато різних методів і порад як очистити плями від крові, але щоб не зіпсувати свій улюблений матрац чи диван, краще скористатися послугами клініг сервісів, які мають великий досвід у видаленні будь-яких плям. До того ж використовують спеціальні професійні засоби і техніку. Не експериментуйте- звертайтесь до професіоналів одразу!