Як самостійно почистити диван ?


Чистити диван так само важливо, як регулярно пилососити квартиру та мити підлогу. Це необхідність, про яку багато хто забуває.
Чому це важливо?
Миття оббивки недарма вважається необхідним заняттям для утримання будинку в порядку. Чому? На диванах безліч бактерій, кліщів і алергенів. Їх переносять туди жителі і звичайно ж домашні тварини, які люблять повалятися на ліжках і диванах. Ціла купа бактерій і грибків долітає на пульті, який, зрештою, часто потрапляє між подушками.

Диван – це також предмет меблів, яким користуються дуже часто і проводять на ньому багато часу. Тому миття меблевої оббивки є необхідністю не тільки з точки зору естетики і для видалення можливих плям , але і з точки зору гігієни будинку і безпеки домочадців.

Чистка оббивки - з чого почати?
Слід починати з визначення матеріалу з якого виготовлена ​​оббивка дивана або ліжка. Варто пам’ятати, що в той час як сучасні дивани виготовляються з мікроволокна, що легко миється і стійкого до бруду, у випадку із старовинними або італійськими меблями засіб для чищення потрібно вибирати дуже ретельно. Самоочищення оббивки антикварних меблів, може призвести до її непоправної шкоди, з делікатними тканинами ситуація таж!

Друзі, опираючись на наш багаторічний досвід, не рекомендуємо вам самотужки чистити м’які меблі, так як технічно правильно зробити це в домашніх умовах не можливо! Більше того, якщо ви намагались відчистити якусь пляму, у вас це не вийшло і викликали хімчистку- ви суттєво ускладнили їм роботу.
Декілька аргументів, чому потрібно звертатись до фахівців одразу:
1 Вони використовують спеціалізовані засоби і техніку.
2 Знають типи усіх ткан і технологію чищення.
3 Економія на хімчистці дуже часто обертається покупкою нового дивану.
Тож не експериментуйте, а одразу замовляйте чистку у професіоналів, це збереже ваші нерви, час і гроші.