В наш час жувальні гумки є дуже популярні, вони освіжають дихання, допомагають зосередитися або заспокоїтися. Однак у них є і темна сторона, коли прилипають до оббивки дивану чи крісла, їх дуже важко видалити. То як же це зробити? Існує кілька способів.
1) Заморозити Щоб видалити липку гуму з оббивки дивана , крісла чи інших меблів, зазвичай доводиться змінювати її консистенцію. Використана жуйка надзвичайно липка і щільно прилипає до проміжків між волокнами тканин. Щоб змінити це, ми повинні вплинути на структуру гумки, змінюючи температуру. Якщо жувальна гумка прилипає до матеріалу, ви можете заморозити її льодом, попередньо насипавши його в якусь металеву посудину і поставити на забруднене місце. Це зробить жуйку твердою і крихкою, що дозволить зруйнувати зв’язок між гумкою і тканиною. У випадку з одягом, ковдрами або знімними чохлами, наприклад, подушками, ви можете повністю покласти брудну річ у морозильну камеру. Просто складіть її так, щоб гумка була зверху. 2) За допомогою хімічних засобів Можливо видалити гуму, не змінюючи її температури, але тоді нам знадобляться відповідні хімікати. Деякі з них розроблені спеціально для таких цілей, інші є більш загальними. Найпоширенішою з цих речовин, безсумнівно, є оцет . Його слід розігріти і змочити нею ганчірку, а потім потерти місце забруднення, починаючи поза липкою гумою. Таким чином, переміщаючи тканину і притискаючи її до тканини, ми підірвемо її кінець, а теплий оцет допоможе нам розірвати її зв’язки з оббивкою. Препарати для видалення іржі – ще один популярний і легкодоступний засіб , але пам’ятайте, що вони можуть зафарбувати тканину, тому використовувати їх потрібно дуже обережно і вибирати ті, які не містять масел. Щоб видалити жуйку за допомогою цього засобу, просто розпиліть його на забруднення, а потім обережно відітріть гумку. Також на ринку є багато препаратів для видалення жуйки, які містять речовини, що розчиняють її. Часто це професійні засоби для видалення герметиків, але вони також хороші для жувальної гумки. У випадку з меблями найкраще підійдуть миючі засоби в пляшці з розпилювачем . Щоб видалити жуйку з тканини слід дотримуватися інструкції засобу, але дуже важливо перевірити його дію на матеріал на невидимому місці, тому що розчинники, які входять до складу можуть призвести до зміни кольору тканини. Замість спеціальних засобів для видалення гуми можна використовувати і традиційні розчинники, але в цьому випадку також потрібно спочатку перевірити їх.
3) Звернутися за допомогою до професіоналів Цей варіант вважаємо найкращим, адже зробити цю роботу краще за людей, які цим займаються постійно, ви не зможете! Майстри компанії
Неоклін спочатку використовують професійні засоби, які розчиняють гумку, а потім вимивають все з тканини за допомогою потужного екстрактора. В такому випадку вдається досягнути ідеального результату, без шкоди для ваших меблів.